Recenzje gry GTA 5

Grand Theft Auto V w skrócie GTA, gra, która jest znana wszystkim zarówno zwolennikom gier na komputer osobisty jak i PlayStation. Fabuła każdej z części jest taka sama mianowicie gracz kieruje i wydaje polecenia protagoniście, który trudni się przestępczością. W najnowszej wersji gracz kieruje nie jednym, a trzema bohaterami, którzy mają ze sobą kontakt. Poza poleceniami wydawanymi z punktu gracza mają oni swoje „życie” i wykonują inne czynności.

Gra ukazała się w listopadzie 2014 roku na PlayStation oraz Xbox One natomiast w kwietniu 2015 roku na komputery osobiste. Akcja gry jest zdecydowanie większa niżeli wszystkie wcześniejsze wersje łącznie, co stanowi ogromny atut dla graczy. Do ostatniej części gry online zostały wydane dodatki są bezpłatne aczkolwiek wymagają połączenia z Internetem oraz oryginalnej wersji gry. W sieci znajdziemy mnóstwo recenzji, jak zawsze bardziej i mniej przychylnych jak to zwykle bywa z subiektywnymi odczuciami.

Jeśli jednak skupimy się na opiniach graczy (szczególnie tych, którzy mieli do czynienia z poprzednimi wersjami) zobaczymy, że szalę przeważają te pozytywne opinie przede wszystkim ze względu na rozległy obszar gry. Nie sposób nie zwrócić uwagi na wyjątkowo dobre tłumaczenie, muzykę, głosy bohaterów, płynność przechodzenia w tryb kolejnego bohatera. Każda recenzja to indywidualne odczucie i miłośnicy tejże produkcji nie będą się kierować zdaniem innych a sami chętnie sprawdzą. Nie bez powodu GTA V trafiła do księgo rekordów Guinnessa i to aż w siedmiu kategoriach, przy czym sześć z nich związana była z gigantyczną sprzedażą.

.