Premiery miesiąca

Każdego miesiąca pojawiają się premiery znanych lub mniej gier komputerowych. Im bardziej popularna tym więcej zniecierpliwionych graczy. Nie wszystkie produkcje odnoszą ten sam sukces, wiele razy można spotkać się z niezadowoleniem konsumentów po spektakularnych zapowiedziach i zwiastunach jest to kwestia indywidualna, często spowodowana swego rodzaju lojalnością i przyzwyczajeniem do konkretnej gry.

W związku z tym, że zmieniają się technologie nie zadziwia już tak grafika, muzyka czy tłumaczenie to już uważane jest za coś zupełnie naturalnego coraz ważniejsze stają się nowe możliwości, duży obszar gry. W kwietniu 2016 roku odbędzie się światowa premiera Star Wars: Battlefront – Zewnętrzne Rubieże, czyli dodatku do gry wydanej w 2015 roku. Wprowadzone zostają cztery mapy dla rozgrywek multiplayer oraz dwóch nowych bohaterów jak również asortyment mianowicie: karabin Relb V-10 i pistolet DT – 12 i na koniec trzy dodatkowe gwiezdne karty.

Z trybu multiplayer możemy skorzystać wyłącznie poprzez połączenie z Internetem. Star Wars od lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko w kinach, ale jak widać również wśród graczy, kiedy pojawiają się nowe zwiastuny i premiery w tym samym momencie producenci różnych branż umieszczają bohaterów na przedmiotach. Producenci napędzają machinę sprzedaży jeden drugiemu poprzez podtrzymywanie i gloryfikację science fantasy.

Skąd bierze się taki sukces? Z pewnością w tej sytuacji bohaterem jest scenarzyście i reżyserowi w tym przypadku w jednej osobie, czyli Georgowi Lucasowi, który sprawił, że nieustannie wyczekiwana jest kolejna część od 1999 roku i pierwszej części Gwiezdnych Wojen – Mroczne Widmo..