Hity na Playstation 4

PlayStation 4 to czwarta konsola wyprodukowana przez Sony, należy do ósmej generacji konsol posiada wymienny dysk twardy oraz podstawowy 500 GB. Producent zrezygnował z wstecznej kompatybilności, co nie stawia go w dobrym świetle wśród posiadaczy wcześniejszych wersji oraz gier do nich dedykowanych. Pracuje natomiast nad nową metodą aktualizacji, której pobranie oraz instalacja będą możliwe w tle, co zdecydowanie jest plusem.

Producenci gier kierują je dla konkretnych konsoli lub komputerów osobistych lub na to i na to. Firma Sony stale unowocześnia swoje konsole PlayStation zaczynając od tych mobilnych, przenośnych, po stacjonarne. Jakie są najpopularniejsze gry na PlayStation 4? Między innymi są to: Wiedźmin, Grand Kingdom, Resident Evil 6, For Honor, Hitman.

Większość tych gier wszyscy znają przynajmniej o nich słyszeli. Gry te charakteryzują się wysoką jakością, nie tylko grafiki, ale również muzyki oraz tłumaczenia. Większość gier wydawanych jest w kilku wersjach wraz z dodatkami, dzięki którym do gier zostają wprowadzani nowi bohaterzy, nowe plansze w zależności od konkretnej gry.

Przemysł zarówno gier wideo jak również konsoli (mowa nie tylko o wspomnianym wyżej Sony) ulega cały czas innowacjom, a gracze stają się coraz bardziej wymagający, zależy im na tym by przejść całą grę i poznać jej wszystkie tajniki z tą myślą powstają różnego rodzaju poradniki oraz solucje. Te pierwsze by jak najefektywniej przejść grę, te drugie natomiast dla mniej cierpliwych szukających gotowego rozwiązania jak ją przejść..